Skip to main content

Yurtiçi Taşımacılık

Ferri Global olarak; ürünlerinizin yurtiçi sınırları içerisinde istenilen bir noktaya taşıyıcı araçlar vasıtasıyla güvenli, az maliyetli ve hızlı bir şekilde teslim edilmesinde en avantajlı çözümleri deneyimli ekiplerimiz gerçekleştirir.

Hızlı Teklif Al
Almak istediğiniz hizmet için bilgileri yazınız.

Bilgilerimin KVKK kapsamında kullanılmasını onaylıyorum.

Yurt içindeki dağıtım ağımız ve tecrübeli kadromuzla hızlı ve güvenilir kapıdan kapıya hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimize özel yurt içi komple ve parsiyel taşıma çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yurtiçi taşımacılık dağıtım lojistiği

Bu kapsamda genellikle üç ayrı başlık altında hizmet verilmektedir;

Fuar ve etkinlik lojistiği,

özel olarak düzenlenen fuar ve etkinlikler için gerekli malzemelerin ya da fuarda kullanılacak ürünlerin nakliye işlemlerini içerir. Fuar ve etkinlik lojistiği süreci hassasiyet gerektiren lojistik türlerinden biridir. Fuar ve etkinlik lojistiği ile firmaların talep ettiği iş makinaları, dekorasyon malzemeleri ve tanıtılacak, satılacak ürünler zamanında alana ulaştırılmakta ve etkinlik için hazırlanmaktadır.

Konser Lojistiği,

konser alanında yer alan sahne ve platformlardan, müzik aletleri ve elektronik cihazlara kadar her şey konser lojistiği kapsamında sağlanır. Konser lojistiğinde temel amaç konser için, sahne kurulumu da dahil olmak üzere, gerekli olan tüm müzik enstrümanlarının ve ekipmanların taşınması ve tedarik sürecinin belirtilen sürede tamamlanmasıdır.

Proje taşımacılığı,

belli tip eşyaların taşınma sürecini tanımlamak için kullanılan bir kavramdır. Çok ağır, hacimli, uzun, geniş ve havaleli kısacası gabari dışı tüm materyaller proje taşımacılığı adı altında gruplanır. Gabari dışı nesnelere, genellikle kamuya veya özel sektöre ait fabrikalarda, madencilik faaliyetlerinde veya inşaat sahalarında rastlanır. Enerji ve benzeri altyapı yatırımlarını gerçekleştirmek için gereken malzemeler, cihazlar ve her türlü donanım da gabari dışı gruba dahildir.