Skip to main content

Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınızda Ferri Global her zaman en efektif çözümleri sunmaktadır. Gönderileriniz Altı kıtaya yayılmış geniş hizmet portföyümüz ile A’dan Z’ye her yönüyle ele alınır. Tedarik zincirinde meydana gelebilecek tüm değişikliklere uyum sağlayan esnek ve dinamik bir hizmet anlayışı en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Hızlı Teklif Al
Almak istediğiniz hizmet için bilgileri yazınız.

Bilgilerimin KVKK kapsamında kullanılmasını onaylıyorum.

Uluslararası Lojijtik denilince ilk akla gelen karayolu taşımacılığında, yüklemeleriniz ile ilgili tüm aşamalarda araç tedariğinden T1 açma / kapama / yazma hizmetlerine kadar tüm aşamaları tek elden takip etme ve sonuçlandırma imkanı sunuyor, ithalat ve ihracatlarınızda tescil işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kusursuz bir hizmet sağlamak adına, uzman kadromuz ve güçlü partnerliklerimiz ile tüm Avrupa, Balkanlar ve CIS ülkelerine kara yüklemleriniz kapsamında navlun talepleriniz için bizimle iletişim geçebilirsiniz. Uluslararası karayolu taşımacılığında  ürünlerinizin güvenilir bir ortağın elinde olduğunu bilerek işinize odaklanabilirsiniz.

Karayolu Hizmetlerimiz Nelerdir?

  • Komple yüklemeler (FTL)

  • Grupaj/Parsiyel yüklemeler (LTL)

  • Isı kontrollü taşımacılık

  • Ağır ve gabari dışı yüklemeler

  • Express taşımacılık

  • Askılı tekstil taşımacılığı

  • Tır tescili

  • Mal sigortası*

(*)Ferri Global olarak, talebiniz doğrultusunda taşımalarınızda mal sigortası süreçlerinizi de yönetiyoruz. Standart mal bedeli oranı üzerinden mal sigortası yapılarak, poliçe tarafınıza iletilmektedir. Lojistik ihtiyaçlarınız için en mükemmel çözümü sunmamıza olanak tanıyan geniş hizmet yelpazemizle, işinizi kilometrelerce ileri taşıyoruz. Çeyrek asırlık operasyon deneyimimiz ile yurt içi ve uluslararası karayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız. Ürünlerinizin güvenilir bir ortağın elinde olduğunu bilerek işinize odaklanabilirsiniz.