Skip to main content

Denizyolu Taşımacılığı

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok acenteyi kapsayan geniş acente ağımız, deneyimli kadromuz ve güvenilir partnerlerimizle, yüklemelerinizin çıkış noktasından varış noktasına kadar olan tüm süreçlerini kusursuz bir şekilde yönetiyor, esnek ve yaratıcı çözümlerimiz ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Hızlı Teklif Al
Almak istediğiniz hizmet için bilgileri yazınız.

Bilgilerimin KVKK kapsamında kullanılmasını onaylıyorum.

Ferri Global, dış ticare firmalarının lojistik ihtiyaçlarına en uygun çözümleri titizlikle uygulayan bir hizmet anlayışına sahiptir. İthalat ve ihracat süreçlerine konu taşımalarının yanı sıra transit yükleme hizmeti ve üçüncü ülkeler arası ticaret (cross-trade) yüklemelerinde de tecrübe sahibir.

Denizyolu taşımacılığı nedir?

Dünya çapındaki güçlü acente ağımız, konusunda uzman deneyimli partnerlerimiz saysinde kusursuz bir hizmet anlayışı ile tüm yüklemelerinizin çıkış lokasyonundan varış noktasına kadar tüm aşamaları kusursuz br şekilde takip ederek yönetiyor,esnek ve yaratıcı çözümlerimiz ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Dünyanın tüm limanlarına uygulayabildiğimiz  denizyolu taşımacılığı hizmetlerimiz neler?

  • FCL (Full Container Load)

  • LCL (Less than a Container Load)

  • Özel Ekipman Seçenekleri (Open Top, Flat Rack, Reefer Konteyner)

 

Farklı sektörlerin farklı taşıma ihtiyaçları için en doğru lojistik stratejilerini geliştirir. Yüklenen ürünlerin cinsine göre en uygun ve en doğru ekipmanlarla hizmet verir. Tedarik zincirinde meydana gelebilecek olası değişikliklere uyum sağlayan esnek ve dinamik bir hizmet anlayışını benimser. Gönderileriniz A’dan Z’ye her yönüyle ele alınır. Altı kıtaya yayılmış geniş hizmet portföyümüz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunuyoruz.

Dünyanın tüm limanlarına denizyolu taşımacılığı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ortak bir vizyonla bir araya gelen dinamik ve uzman ekibimiz, geniş hizmet yelpazemizin tüm avantajlarından yararlanmanız için her zaman yardıma hazırdır. İhtiyaçlarınıza en uygun lojistik strateji ve çözümleri için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.